REICH Alliance
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
REICH Alliance

Forumul Mega aliantei REICH
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aspecte militare

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
BlackAngel
Admin
Admin
BlackAngel


Mesaje : 16
Data de înscriere : 29/03/2008
Varsta : 43
Localizare : Litios[48:61] > Moscova

Aspecte militare Empty
MesajSubiect: Aspecte militare   Aspecte militare EmptySam Mar 29, 2008 3:47 pm

Aici se vor discuta toate aspectele legate de atacurile suferite sau de ce nu, lansate !
De asemenea, membrii caliti in focul si para bataliilor ne vor putea impartasi experientele lor pentru a invata si noi din ele !
Sus In jos
https://reich.all-up.com
patratzel




Mesaje : 7
Data de înscriere : 30/03/2008
Varsta : 34
Localizare : 50/61 Hypnose

Aspecte militare Empty
MesajSubiect: Re: Aspecte militare   Aspecte militare EmptyMier Apr 02, 2008 2:58 pm

asta ma ataca incontinuu Neutral Mad
O armata de la chaos district a atacat si a jefuit orasul tau Hypnose. Ai fost furat:
Aur: 13Vin: 14Marmura: 503Cristal: 82

O armata de la chaos district a atacat si a jefuit orasul tau Hypnose. Ai fost furat:
Aur: 43Material de constructii: 432Marmura: 167

O armata de la chaos capital a atacat si a jefuit orasul tau Hypnose. Ai fost furat:
Aur: 45Marmura: 251

O armata de la chaos capital a atacat si a jefuit orasul tau Hypnose. Ai fost furat:
Aur: 46Marmura: 242
Sus In jos
chaos




Mesaje : 2
Data de înscriere : 01/04/2008

Aspecte militare Empty
MesajSubiect: Re: Aspecte militare   Aspecte militare EmptyMier Apr 02, 2008 9:09 pm

of, of, of ... ce mai este si cu asta cu CHAOS-ul lui.
Ups, defapt eu am fost ala, tu m-ai atacat primul(a), te-am intrebat ce ai cu mine si nici macar nu te-ai sinchisit sa imi raspunzi.

Si da, motivul ca sa te atac a fost intemeiat. Noroc ca acum suntem in aceeasi alianta Razz
Sus In jos
Lucyferus




Mesaje : 2
Data de înscriere : 29/03/2008
Varsta : 49
Localizare : Meuzios[49:61] > Vatra Dornei C

Aspecte militare Empty
MesajSubiect: Re: Aspecte militare   Aspecte militare EmptyJoi Apr 03, 2008 7:39 pm

Aveti grija la aceste atacuri in alianta...Nu prea cad bine...verificati-va vecini si aliatii...
Sus In jos
cristi1595




Mesaje : 1
Data de înscriere : 13/05/2008

Aspecte militare Empty
MesajSubiect: bsn   Aspecte militare EmptyMar Mai 13, 2008 4:20 pm

se pare ca cei din bsn sunt tare nesimtiti, mi-au tot dat mesaje sa intru la ei in alianta si cum am amanat au inceput sa ma atace mai multi membri de-ai lor, si fiind si cam in mijlocul lor au reusit sa ma cam distruga....as fi intrat la ei insa dupa cum s-au purtat aveam de gand sa imi sterg contul decat sa intru la ei, dar am de gand sa mai incerc sa ma dezvolt acum si poate o sa ma razbun vreodata, poate cineva ma poate ajuta cu niste armata in caz de alte atacuri
Sus In jos
BlackAngel
Admin
Admin
BlackAngel


Mesaje : 16
Data de înscriere : 29/03/2008
Varsta : 43
Localizare : Litios[48:61] > Moscova

Aspecte militare Empty
MesajSubiect: Re: Aspecte militare   Aspecte militare EmptyMar Mai 13, 2008 5:51 pm

cristi1595 a scris:
se pare ca cei din bsn sunt tare nesimtiti, mi-au tot dat mesaje sa intru la ei in alianta si cum am amanat au inceput sa ma atace mai multi membri de-ai lor, si fiind si cam in mijlocul lor au reusit sa ma cam distruga....as fi intrat la ei insa dupa cum s-au purtat aveam de gand sa imi sterg contul decat sa intru la ei, dar am de gand sa mai incerc sa ma dezvolt acum si poate o sa ma razbun vreodata, poate cineva ma poate ajuta cu niste armata in caz de alte atacuri

eu am cel putin 2 de la ei ca ferme ...Wink ...si au ceva puncte oamenii nu sunt ceea ce par ...pentru mine ei nu sunt o alianta eu le atac oamenii lor la greu si nu se misca nimeni in front ...daca reusesti sa te organizezi cum trebuie ...iti spun eu ca ii termini pe toti ...ca nu sunt o echipa ...trimite-mi te rog mesaj in joc cu ce trupe ai ...si cine te ataca ...de fapt lasa ca-ti trimit eu un mesaj ....imi raspunzi la ala
Sus In jos
https://reich.all-up.com
iaca
Vizitator




Aspecte militare Empty
MesajSubiect: cdvv,   Aspecte militare EmptyVin Oct 03, 2008 12:22 am

eram pe vremea aia in BSN ... bai ce varza era acolo
Sus In jos
ala care
Vizitator




Aspecte militare Empty
MesajSubiect: atacuri asupra membrilor eoh   Aspecte militare EmptyDum Ian 18, 2009 1:24 am

bah ce pula mea ati inceput toti deodata sa atacati membrii eoh?vad k am acu unu care vine spre mine sa-mi blocheze portu de la 2 zile distanta.....da stiu k sunteti disperati nu gluma......hai sictir pirati d kkt ce sunteti ducetiva in pula mea si imbatativa k porcii k numa la asta sunteti buni
Sus In jos
_I_
Vizitator




Aspecte militare Empty
MesajSubiect: sa va dau la muie   Aspecte militare EmptyDum Ian 18, 2009 1:26 am

sa-mi bag pula in forumu vostru....c pula mea e cu numele doar din 8 caractere???
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aspecte militare Empty
MesajSubiect: Re: Aspecte militare   Aspecte militare Empty

Sus In jos
 
Aspecte militare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
REICH Alliance :: REICH-
Mergi direct la: